Liquid Cannabis 0,3% 10ml

Neohodnoceno
 
 

 Čistý konopný e-liquid pro vychutnání přítomnosti a nastolení duševní pohody, to vše umocněno vůní nepřepalovaného konopí a zážitkem bez omámení.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 210,74 Kč / ks bez DPH
255 Kč / ks
Kód produktu 222
Značka CANNABIS Pharma, s.r.o.
Kategorie CBD produkty
Položka byla vyprodána...
 

 Dlouhodobé užívání napomáhá udržovat blahodárnou harmonii těla a mysli.

LIQUID CBDex® NIRVANA obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.

Složení: propanediol, Glycerin, cannabidiol, caramel, cannabis Sativa Flower extract

Doporučená denní dávka je 0,5 ml. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Optimálního účinku dosáhnete při rozložení dávek během celého dne a večer před spaním.

Vaporizace není zdraví škodlivá, nosné přírodní látky jako je propanediol a glycerin se v těle metabolizují na přirozené metabolity, které jsou z těla bez zátěže vyloučeny. Vdechovaný aerosol byl testován na VŠCHT Praha a nebyly prokázány žádné škodlivé látky

Upozornění: přírodní produkt. Nepoužívat bezprostředně před a při jízdě motorovým vozidlem. Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. Neobsahuje NIKOTIN. Snášenlivost – citlivé osoby mohou při aplikaci prvních vaporizačních dávek vnímat pocit výrazného uvolnění. Před použitím protřepat. Změna barvy liquidu není na závadu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.