KAPSLE S BIO KONOPNÝM OLEJEM

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Konopné kapsle jsou plněny za studena lisovaným BIO konopným olejem v rostlinném želatinovém obalu, obohacené o vitamín E.

Konopný olej 63,9%, modifikovaný bramborový škrob, zvlhčovač: glycerin, bramborový škrob, zvlhčovač: sorbitol, želatinové činidlo: zpracované mořské řasy Euchema, D-alfa tokoferol, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, zpevnění: karnaubský vosk. Jedna tobolka obsahuje 1,565 mg a obsahuje 1000 mg organického certifikovaného oleje z konopných semen a 10 mg vitamínu E-α TE

Cena 339,13 Kč / ks bez DPH
390 Kč / ks    
Kód produktu 599
Značka Jez konopí
Kategorie Superpotraviny
 

BIO konopné kapsle mají obsah poly-nenasycených tuků s poměrem 3: 1 mezi Omega 6 a Omega 3. Alfa-linolenová (ALA, složka Omega3) a linoleová (LA, složka Omega 6) mastné kyseliny přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tyto příznivé účinky se dosahují při denním příjmu 2 g ALA a při denním příjmu 10 g LA . 1000 mg konopného oleje BIO, v rostlinné želatinové tobolce, obohaceného o vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Kapsle jsou naplněny ekologicky lisovaným konopným olejem, v rostlinné želatinové skořápce, a jsou obohacené o vitamín E. Tobolky jsou elastické, matné, nemají chuť a poskytují přesné dávkování.

Doporučujeme 2-4 tobolky denně, nejlépe po jídle.

Konopný olej je známý jako „nejvíce vyvážený olej přírody“ a je jediným olejem s ideálním poměrem Omega 6 – Omega 3 3: 1. Konopná semena jsou lisována za studena, aby byla zachována vysoká nutriční hodnota.

Balení do tmavě fialových skleněných lahví (130gr = 84 kapslí), zajišťuje ochranu před světlem, a tím udržuje stabilitu a kvalitu obsahu.

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.